News Details

Küresel rulmanlar ve muhafazalar için uygulama rehberi

PDF
Küresel rulmanlar ve muhafazalar için uygulama rehberi

Dikey koltuklar P, LP: Montaj yüzeyine paralel olarak şaftlara sahip çoğu şanzıman ve makineler için uygundur.
Kare Blok K, FS: genellikle yan duvarın mekanik olarak basit yapısı, kolay kurulum üzerine monte, bir flanşlı rulman yuva en yaygın kullanılan yöntemdir.
Elmas koltuk FL, FT: küçük iletim parçaları montaj alanı kare blok F değiştirilebilir
Sürgü Blok T: mekanik eksen işlemi sırasında hareket edebilir yatak vesilesiyle mesafesini ayarlamak gerekir için geçerlidir. Çoğunlukla kemer ve zincir gibi tahrik millerinde kullanılır.
Patron yuvarlak koltuk FC: dairesel çıkıntıya sahip bir taban yüzeyi, raf doğruluğu konumlandırılması, bir dairesel delik içinde yüksek hassasiyetli, böylece yükleme yerleştirilebilir.
Halka yuvası C: Daha esnek milin serbest tarafında çoğunlukla kullanılır.
Rulman fonksiyonları örnekleri:
tam radyal yük ve büyük bir maden, metalürji, mekanik taşıma yükü uygulanan eksenel yük 20'den fazla olmayan% dinamik yük derecelendirmesi dayanabilir: UC, SB taşıyan üst tel bulunmaktadır.
eksantrik yatakları NA, SA ile: büyük üst tel daha eksantrik sabitleme kuvvetinin büyük eksenel yük titreşim uygulanır dayanabilir, şok yükleme bölümü, eksantrik kol gereken sıkma yönü ve çember yönünde hareket çakıştığı, Tarım makinelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Adaptör kovan yatakları UK + H konik delikli: adaptör kollu, vibrasyonu, mekanik şok yük bağlantı kısmı ve iki şaft titreşim ve dönme için küresel mesnetler UC daha yüksek hassasiyet ve NA sınıfı gerektirir yatak iç çapı ile aynı hız ve yüksek taşıma kapasiteli

Tüm ürünler Şimdi İletişim